O hotelu
Best Western PLUS hotel Meteor Plaza

PŘEDNOSTI Best Western PLUS hotelu Meteor Plaza:

  • Okouzlující hotel v historickém centru Prahy
  • Turistické atrakce, obchody a restaurace na dosah ruky
  • Prostorné a pohodlné pokoje, stylové interiéry
  • Poloha v klidné ulici historické Prahy
  • Kvalitní servis založený na profesionálním přístupu zaměstnanců
  • Individuální přístup, přátelská atmosféra, 100% čistota

V našem hotelu zodpovědně přistupujeme k Vašim požadavkům. Náš personál je vždy ochoten Vám vyhovět a zpříjemnit tak Váš pobyt v Praze.

Vedení a zaměstnanci hotelu Best Western PLUS hotel Meteor Plaza se těší na Vaši návštěvu.

Historie

Vůbec první odkaz o tomto okouzlujícím hotelu je z roku 1307. Starší informace byly bohužel ztraceny při požáru. Původně byl dům nazýván "Bílý lev" a znám jako útočiště pro cestující, kteří se při cestě do Prahy opozdili a zůstali před Prašnou branou, která se při setmění zavírala.

V 17. století syn císařovny Marie Terezie, který se později stal císařem Josefem II., strávil v "Bílém lvu" noc. Na jeho počest byl tento okouzlující dům přejmenován na "Město Vídeň".

Informace o hotelu

Zmínku o Best Western PLUS hotelu Meteor Plaza můžete najít v turistických průvodcích jako Fodor´s, Le Petit Futé nebo se můžete podívat na recenzi hotelu na stránkách www.tripadvisors.com.

Hotel je součástí řetezce Best Western. Více informací najdete na stránkách www.bestwestern.com nebo v tištěné brožuře "Best Western PLUS Hotel guide for Central Europe."

Počátkem roku 2018 turistický průvodce Fodor´s zařadil Best Western Plus Hotel Meteor Plaza mezi 5 pražských hotelů se skrytým tajemstvím a udělil mu ocenění Fodor´s Best.

Náš personál

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza

Bez ohledu na délku Vašeho pobytu, recepční Vám vždy nabídne možnosti, jak co nejlépe strávit volný čas v Praze. Všichni naši zaměstnanci Vám budou vždy nápomocní a přátelští. Pokoje jsou perfektně uklizeny. Budete mít pocit, jako byste byli doma. Šéfkuchař hotelové restaurace rád připraví nejrůznější druhy mezinárodní i české kuchyně.

Jak se dostat do hotelu Meteor