Restaurace a bar
Best Western PLUS hotel Meteor Plaza

VINÁRNA SILENZIO

Best Western PLUS Hotel Meteor-Plaza

Srdečně Vás zveme k návštěvě hotelové vinárny „Silenzio“. Tato romantická vinárna, kde se podávají večeře, slouží pro tyto účely již od 14. století.

Ochutnejte vyhlášené speciality našeho šéfkuchaře se sklenkou vynikajícího vína. Nabízíme vybraná moravská a francouzská vína, champagne, speciality mezinárodní i české kuchyně, speciality šéfkuchaře a skvělé dezerty.

Naše gotická vinárna je ideálním místem pro setkání až 40 osob. Jsme schopni zajistit širokou škálu akcí, jako jsou oslavy, rauty, konference a další. Prezentační a konferenční techniku zajistíme na požádání.

RESTAURACE S LETNÍ TERASOU

Naše restaurace s terasou se nachází v prvním patře hotelu a je otevřena každý den pro snídaně. Bohatá bufetová snídaně je servírována od 7 do 10 hodin dopoledne.

Od června do srpna je terasa otevřena také od 16 - 22 hodin a slouží k podávání jídel, nápojů a domácích moučníků.

SALONEK

Vedle restaurace v prvním patře hotelu se nachází malý salonek, který nabízí svým klientům příjemné a ničím nerušené posezení u pracovního jednání až pro 10 osob, včetně počítače a připojení na internet. Na požádání zapůjčíme audiovizuální techniku.

LOBBY BAR

Best Western PLUS Hotel Meteor-Plaza

V přízemí hotelu je pro Vás otevřen trendy lobby bar, a to denně od 12:00 do 23:00.

Zkušení barmani pro Vás připraví výborné teplé a studené nápoje včetně koktejlů. Nabízíme točené české pivo, italskou kávu, výběr vín a míchané nápoje.

Hostům je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu.