Jak se dostat do
Best Western PLUS hotelu Meteor Plaza

Hotelové taxi

Nabízíme Vám přepravu hotelovými vozy (limuzína, minivan) za fixní polatek s garantovanou cenou:

Hotelovou přepravu si můžete objednat prostřednictvím rezervačního formuláře nebo přímo kontaktovat Best Western PLUS hotelu Meteor Plaza.

 1. Přeprava z/na letiště Václava Havla (PRG) pro max. 4 osoby - 30 EUR/ 1 cesta, max. 8 osob - 40 EUR/ 1 cesta
 2. Přeprava z/na Hlavní nádraží v Praze pro max. 4 osoby - 10 EUR/ 1 cesta, max. 8 osob - 20 EUR/ 1 cesta
 3. Přeprava z/na nádraží Holešovice v Praze pro max. 4 osoby - 14 EUR/ 1 cesta, max. 8 osob - 24 EUR/ 1 cesta

Městská hromadná doprava

 1. Z letiště Václava Havla v Praze:

  Jeďte autobusem č. 100 k metru B – ZLIČÍN (20 minut), odtud metrem B do stanice NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (25 minut). Z metra vystupte směrem na náměstí Republiky (východ u zadního vagonu soupravy, kterou jste přijeli). Cena jízdného je 32 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

 2. Z Hlavního nádraží v Praze:

  Jděte do ulice Bolzanova na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 26 nebo 5 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

 3. Z nádraží Holešovice v Praze:

  Jděte do ulice Partyzánská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 24 do stanice náměstí Republiky (6 zastávek). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

 4. Z autobusového nádraží Florenc:

  Jděte do ulice Sokolovská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 8 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

Autem

GPS 50.0870606N, 14.4301292E - Hybernská 6, Praha 1

 1. SMĚR od Brna (D1):

  Jeďte směr centrum, pokračujte po severojižní magistrále směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.

 2. SMĚR od Teplic (D8):

  Jeďte směr centrum přes Hlávkův most, sjeďte z magistrály druhým sjedem. Odbočte vpravo do ulice Hybernská, zabočte první ulicí doleva do Opletalovy ulice, zabočte první doprava, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, druhou ulicí odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.

 3. SMĚR od Plzně (D5):

  Jeďte směr centrum přes Jiráskův most, pokračujte stále rovně (cca 1,2 km) až na náměstí I.P.Pavlova. Odbočte vlevo na severojižní magistrálu směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.

 4. Z letiště Václava Havla v Praze do hotelu

  Vyjeďte z letiště směrem do centra města "Centrum" a "Ostatní Tranzit". Po přejezdu řeky Vltavy přes Hlávkův most, jeďte druhým výjezdem - směr "Centrum". Na křižovatce U Bulhara jeďte rovně do Bolzanovy ulice, na konci zabočte doprava a jeďte rovně přes Senovážné náměstí, pak vpravo do ulice Senovážná. Na konci ulice Senovážná odbočte vpravo do ulice Hybernská a hotel je cca po 100 m po pravé straně.