Kudy k nám

TRANSFER / TAXI SLUŽBY

Na vyžádání Vám rádi zajistíme transfer do / z hotelu za fixní ceny:

1. Transfer z / na mezinárodní letiště Václava Havla (PRG) do 4 osob 750 Kč / 1 cesta do 8 osob 1 050 Kč / 1 cesta
2. Transfer z / na Hlavní nádraží v Praze do 4 osob 250 Kč / 1 cesta do 8 osob 500 Kč / 1 cesta
3. Transfer z / na Nádraží Holešovice do 4 osob 350 Kč / 1 cesta do 8 osob 600 Kč / 1 cesta

Kontaktujte nás

 

Městská hromadná doprava:

 

 1. Z letiště Václava Havla v Praze:
  Jeďte autobusem č. 100 k metru B – ZLIČÍN (20 minut), odtud metrem B do stanice NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (25 minut). Z metra vystupte směrem na náměstí Republiky (východ u zadního vagonu soupravy, kterou jste přijeli). Cena jízdného je 32 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 2. Z Hlavního nádraží v Praze:
  Jděte do ulice Bolzanova na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 26 nebo 5 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 3. Z nádraží Holešovice v Praze:
  Jděte do ulice Partyzánská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 24 do stanice náměstí Republiky (6 zastávek). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 4. Z autobusového nádraží Florenc:
  Jděte do ulice Sokolovská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 8 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

 

Autem

 1. SMĚR od Brna (D1):
  Jeďte směr centrum, pokračujte po severojižní magistrále směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 2. SMĚR od Teplic (D8):
  Jeďte směr centrum přes Hlávkův most, sjeďte z magistrály druhým sjedem. Odbočte vpravo do ulice Hybernská, zabočte první ulicí doleva do Opletalovy ulice, zabočte první doprava, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, druhou ulicí odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 3. SMĚR od Plzně (D5):
  Jeďte směr centrum přes Jiráskův most, pokračujte stále rovně (cca 1,2 km) až na náměstí I.P.Pavlova. Odbočte vlevo na severojižní magistrálu směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 4. Z letiště Václava Havla v Praze do hotelu:
  Vyjeďte z letiště směrem do centra města "Centrum" a "Ostatní Tranzit". Po přejezdu řeky Vltavy přes Hlávkův most, jeďte druhým výjezdem - směr "Centrum". Na křižovatce U Bulhara jeďte rovně do Bolzanovy ulice, na konci zabočte doprava a jeďte rovně přes Senovážné náměstí, pak vpravo do ulice Senovážná. Na konci ulice Senovážná odbočte vpravo do ulice Hybernská a hotel je cca po 100 m po pravé straně.
Hotel Meteor Plaza Prague | Prague | Umístění

Umístění

Hotel Meteor Plaza Prague se nachází v samém srdci Prahy, v klidné ulici na Starém Městě.
Hotel Meteor Plaza Prague | Prague | Kompletní teplá snídaně formou bufetu

Kompletní teplá snídaně formou bufetu

Zahrnuto v ceně pokoje, podávané denně mezi 7:00 a 10:00
×

Online rezervace