Poloha
Best Western PLUS Hotelu Meteor Plaza

GPS 50.0870608N, 14.4301294E

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza je skutečně v srdci Prahy. Ať již přijedete obchodně, za kulturou či pražskými památkami – z hotelu Best Western Meteor Plaza máte vše na dosah ruky. Díky skvělé poloze v centru Prahy můžete být téměř kdekoliv ve městě jen za pár minut.

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza se nachází v Hybernské ulici na pomezí Starého a Nového Města. Slavné pražské památky jako např. palác Hybernia, secesní perla – Obecní dům, domy a paláce Starého Města nebo známá Prašná brána, jsou vzdáleny 2 minuty pěšky od hotelu. Prašná brána je vstupní branou hlavní turistické trasy Prahou (bývalá Královská cesta) směřující přes Staré Město, Staroměstské náměstí, Karlův most a Malou Stranu až na Pražský Hrad. Během chvilky dojdete rovněž na Václavské a Staroměstské náměstí nebo do Židovské čtvrti.

V okolí hotelu naleznete řadu příležitostí k nákupům. V bezprostřední blízkosti se nachází největší pražský nákupní bulvár Na Příkopě, obchodní centrum Palladium či Kotva nebo nákupní galerie Slovanský dům. V okolí také nechybí široká nabídka kvalitních restaurací, kaváren a barů.

Za kulturou - na koncert, výstavu či do divadla, můžete vyrazit do Obecního domu, do paláce Hybernia, Stavovského nebo Národního divadla. Z hotelu Best Western Meteor Plaza se všude dostanete pěšky.

Doprava

Oblast je velmi dobře propojena městkou hromadnou dopravou. Přibližně 200 metrů od hotelu se nachází stanice metra B náměstí Republiky, stejně tak jako zastávka tramvají, odkud se přímo dostanete na Václavské náměstí, Hlavní nádraží, autobusové nádraží Florenc či na nádraží Holešovice. Cca 500 metrů od hotelu je vzdálena stanice metra Můstek (linka A/B).

V docházkové vzdálenosti se nachází Hlavní nádraží, Masarykovo nádraží a autobusové nádraží Florenc (lze použít i tramvaj či metro).

Stejně snadno se dostanete do hotelu vlastním autem, kde je možné využít hotelovou garáž.

Informace o letišti - Letiště Václava Havla Praha (PRG):

  • Vzdálenost z letiště do hotelu – přibližně 16km
  • Orientační cena taxi z letiště do hotelu – 24 EUR
  • Cena jízdenky veřejné dopravy – přibližně 1,20 EUR