GRAND RELAX Spa & Wellness Lite
Best Western PLUS hotel Meteor Plaza

Příjemné prostředí s inovativními lázeňskými procedurami, vkusně zařízeným prostředím a nejmodernějším odborným servisem.

Nechte své tělo a duši relaxovat ...

MASÁŽE

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza - Czech Beer Spa

GRAND RELAX Spa & Wellness Lite nabízí moderní i tradiční procedury. Vyberte si z 30 druhů masáží (asijské, klasické, exotické), které uvolní tělo a otevřou energetické kanály pro pocit pohody.

Procedury provádí profesionální terapeuti s mezinárodní certifikací Červeného kříže.

Před masáží můžete na 15 minut navštívit SAUNARIUM Lite pro uvolnění svalů.

SAUNARIUM Lite

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza - Czech Beer Spa

Vychutnejte si luxusní nabídku hřejivých a osvěžujících prožitků, které čistí tělo a pokožku, uvolňují a zklidňují namáhané svaly.

SAUNARIUM Lite zahrnuje: tureckou parní saunu, finskou saunu, ochlazovací vědro “Bucket shower”, osvěžující sprchu, Jacuzzi (vířivku), Kneippovu terapii, čerstvou pitnou vodu.

Pro zpříjemnění zážitku je vždy připravena vychlazená láhev českého šumivého vína.

CZECH BEER SPA Lite

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza - Czech Beer Spa

Kromě klasických terapií nabízí GRAND RELAX Spa & Wellness Lite procedury inspirované českou historií.

CZECH BEER SPA Lite je jedinečná léčebná pivní lázeň. Unikátní starověká terapie využívá chmel, droždí a další přírodní ingredience. Receptura se svým složením podobá pivu Royal CZECH BEER. Není divu, že pivní lázně mají tolik přínosů pro zdraví!

Best Western PLUS Hotel Meteor Plaza - Czech Beer Spa

CZECH BEER SPA Lite zahrnuje neomezenou konzumaci piva Royal CZECH BEER po celou dobu procedury.

Nepostradatelnou součástí luxusního CZECH BEER SPA Lite je exkluzivní masáž pivním olejem a relaxace v dekách z ovčí vlny na vyhřívaném lůžku.

CZECH BEER COSMETIC Boutique

Pivní boutique je jedinečným místem, kde najdete vše potřebné pro krásu a lázeňské rituály. Nabízíme produkty péče o pokožku s vysokými účinky, osobní přístup a profesionální personál. Naším cílem je poskytnout Vám ty nejlepší dostupné české pivní produkty v příjemném prostředí.

V GRAND RELAX Spa & Wellness Lite je každý vřele vítán. Přijďte na místo, kde můžete pečovat o své zdraví, kvalitně strávit volný čas a pohodlně relaxovat.