Kde se nacházíme

Hotel Meteor Plaza Prague se nachází v opravdovém srdci Prahy.

Ať již přijedete obchodně, za kulturou či pražskými památkami, z našeho hotelu můžete být na všech místech doslova za pár minut.

Hotel Meteor Plaza Prague najdete v Hybernské ulici na pomezí Starého a Nového Města. Slavné pražské památky, jako je například palác Hybernia, secesní perla Prahy – Obecní dům, domy a paláce Starého Města nebo známá Prašná brána, která je vstupem na Královskou cestu směřující přes Staré Město, Staroměstské náměstí, Karlův most a Malou Stranu až na Pražský Hrad, jsou vzdáleny jen 2 minuty pěšky od hotelu.

Content Blocks

V okolí hotelu naleznete také celou řadu příležitostí k nákupům. V bezprostřední blízkosti se nachází největší pražský nákupní bulvár Na Příkopě a obchodní centrum Palladium, kde najdete všechny současné oděvní značky a nedaleko je Pařížská ulice, kde sídlí všechny luxusní butiky. V okolí hotelu také nechybí široká nabídka kvalitních restaurací, kaváren a barů.

Za kulturou - na koncert, výstavu či do divadla, můžete vyrazit do Obecního domu, do paláce Hybernia, Stavovského nebo Národního divadla.


Z Hotelu Meteor Plaza Prague se všude dostanete pěšky.

Doprava

Oblast je velmi dobře propojena městskou hromadnou dopravou. Přibližně 200 metrů od hotelu se nachází stanice metra B náměstí Republiky, stejně tak jako zastávka tramvají, odkud se přímo dostanete na Václavské náměstí, Hlavní nádraží, autobusové nádraží Florenc či na nádraží Holešovice. V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází také Masarykovo nádraží a autobusové nádraží Florenc.

Stejně snadno se do hotelu dostanete i vlastním autem, které můžete zaparkovat přímo v hotelové garáži.

Informace o letišti - Letiště Václava Havla Praha (PRG):

 

Vzdálenost z letiště do hotelu - přibližně 16 km

 

 

Orientační cena taxi z letiště do hotelu 650 Kč

 

 

Cena jízdenky veřejné dopravy 40 Kč/90 min

TRANSFER / TAXI SLUŽBY

Na vyžádání Vám rádi zajistíme transfer do / z hotelu za fixní ceny:

1. Transfer z / na mezinárodní letiště Václava Havla (PRG) do 4 osob 990 Kč / 1 cesta 
2. Transfer na Hlavní nádraží v Praze do 4 osob 290 Kč / 1 cesta
3. Transfer na Nádraží Holešovice do 4 osob 390 Kč / 1 cesta 

Kontaktujte nás

 

Městská hromadná doprava:

 

 1. Z letiště Václava Havla v Praze:
  Jeďte autobusem č. 100 k metru B – ZLIČÍN (20 minut), odtud metrem B do stanice NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (25 minut). Z metra vystupte směrem na náměstí Republiky (východ u zadního vagonu soupravy, kterou jste přijeli). Cena jízdného je 40 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 2. Z Hlavního nádraží v Praze:
  Jděte do ulice Bolzanova na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 26 nebo 5 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 30 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 3. Z nádraží Holešovice v Praze:
  Jděte do ulice Partyzánská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 24 do stanice náměstí Republiky (6 zastávek). Cena jízdného je 30 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.
 4. Z autobusového nádraží Florenc:
  Jděte do ulice Sokolovská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 8 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 30 Kč. Jděte směrem k Obecnímu domu a Prašné bráně. Zabočte vlevo do ulice Hybernská, hotel se nachází na pravé straně ulice.

 

Autem

 1. SMĚR od Brna (D1):
  Jeďte směr centrum, pokračujte po severojižní magistrále směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 2. SMĚR od Teplic (D8):
  Jeďte směr centrum přes Hlávkův most, sjeďte z magistrály druhým sjedem. Odbočte vpravo do ulice Hybernská, zabočte první ulicí doleva do Opletalovy ulice, zabočte první doprava, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, druhou ulicí odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 3. SMĚR od Plzně (D5):
  Jeďte směr centrum přes Jiráskův most, pokračujte stále rovně (cca 1,2 km) až na náměstí I.P.Pavlova. Odbočte vlevo na severojižní magistrálu směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Sjeďte z magistrály prvním sjezdem. Na semaforu odbočte vlevo a podjeďte magistrálu, na dalším semaforu (50 m) odbočte druhou ulicí vlevo do ulice U Bulhara. Pozor, první odbočka vlevo vede zpět na magistrálu. Odbočte vpravo do ulice Bolzanova, pokračujte rovně přes Senovážné náměstí, odbočte doprava do ulice Senovážná. Pokračujte první ulicí doprava - Hybernská ulice. Hotel Meteor Plaza Prague se nachází cca po 100 metrech po pravé straně ulice Hybernská.
 4. Z letiště Václava Havla v Praze do hotelu:
  Vyjeďte z letiště směrem do centra města "Centrum" a "Ostatní Tranzit". Po přejezdu řeky Vltavy přes Hlávkův most, jeďte druhým výjezdem - směr "Centrum". Na křižovatce U Bulhara jeďte rovně do Bolzanovy ulice, na konci zabočte doprava a jeďte rovně přes Senovážné náměstí, pak vpravo do ulice Senovážná. Na konci ulice Senovážná odbočte vpravo do ulice Hybernská a hotel je cca po 100 m po pravé straně.
×

Online rezervace