Kde se nacházíme

Hotel Meteor Plaza Prague se nachází v opravdovém srdci Prahy.

Ať již přijedete obchodně, za kulturou či pražskými památkami, z našeho hotelu můžete být na všech místech doslova za pár minut.

Hotel Meteor Plaza Prague najdete v Hybernské ulici na pomezí Starého a Nového Města. Slavné pražské památky, jako je například palác Hybernia, secesní perla Prahy – Obecní dům, domy a paláce Starého Města nebo známá Prašná brána, která je vstupem na Královskou cestu směřující přes Staré Město, Staroměstské náměstí, Karlův most a Malou Stranu až na Pražský Hrad, jsou vzdáleny jen 2 minuty pěšky od hotelu.

Content Blocks

V okolí hotelu naleznete také celou řadu příležitostí k nákupům. V bezprostřední blízkosti se nachází největší pražský nákupní bulvár Na Příkopě a obchodní centrum Palladium, kde najdete všechny současné oděvní značky a nedaleko je Pařížská ulice, kde sídlí všechny luxusní butiky. V okolí hotelu také nechybí široká nabídka kvalitních restaurací, kaváren a barů.

Za kulturou - na koncert, výstavu či do divadla, můžete vyrazit do Obecního domu, do paláce Hybernia, Stavovského nebo Národního divadla.


Z Hotelu Meteor Plaza Prague se všude dostanete pěšky.

Doprava

Oblast je velmi dobře propojena městskou hromadnou dopravou. Přibližně 200 metrů od hotelu se nachází stanice metra B náměstí Republiky, stejně tak jako zastávka tramvají, odkud se přímo dostanete na Václavské náměstí, Hlavní nádraží, autobusové nádraží Florenc či na nádraží Holešovice. V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází také Masarykovo nádraží a autobusové nádraží Florenc.

Stejně snadno se do hotelu dostanete i vlastním autem, které můžete zaparkovat přímo v hotelové garáži.

Informace o letišti - Letiště Václava Havla Praha (PRG):

 

Vzdálenost z letiště do hotelu - přibližně 16 km

 

 

Orientační cena taxi z letiště do hotelu 650 Kč

 

 

Cena jízdenky veřejné dopravy 40 Kč/90 min

×

Online rezervace